Přepnout menu
Přepnout menu
Hledat

O nás

SPIRIT - VELKOOBCHOD NÁPOJE
 

Velkoobchod s nápoji SPIRIT byl založen v roce 2005. Naše firma se specializuje především na distribuci piva. Úzce spolupracujeme s velkými ale i regionálními pivovary jako jsou Plzeňský Prazdroj, Gambrinus, Rychtář, Svijany, Klášter, Bernard, Černá Hora, Ježek, Lobkowicz, Protivín, Krušovice, Staropramen, Kozel, Radegast, Kácov, Chodovar, Rudohor, Permon, Louny, Žatec. V naší nabídce naleznete více jak 70 druhů sudového a lahvového piva. Dále nabízíme široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů a vína. Naším cílem je především spokojený zákazník. Jsme flexibilní a spolehlivý partner pro Vaše gastro v rámci celého Karlovarského a Ústeckého kraje.


 

Sklad Sokolov


Přijďte k nám do Cash & Carry. Můžete si zde vyzvednout zboží, které jste si u nás objednali. Zajišťujeme také vlastní rozvoz po celém Karlovarském kraji.

Otevírací dobu včetně svátků naleznete zde.

 

POBOČKA KADAŇ


Přijďte k nám do Cash & Carry. Můžete si zde vyzvednout zboží, které jste si u nás objednali. Zajišťujeme také vlastní rozvoz v Kadani, Klášterci nad Ohří a okolí.

Otevírací dobu včetně svátků naleznete zde.

Naše specialita

Naší specialitou jsou piva.

 

Nabízíme

Velmi širokou nabídku piv velkých i malých regionálních pivovarů, alkoholu, nealkoholických nápojů a tabákových výrobků.

Naše hodnoty

Zakládáme si na vysoké flexibilitě, vždy uděláme vše pro to, abychom uspokojili Vaši poptávku po specifických značkách nápojů a piva.

Nejvyšší prioritou našeho velkoobchodu je spolehlivost. S námi máte jistotu, že vždy vynaložíme maximální úsilí k tomu, aby vaše objednávka byla splněna na 100 %, bez kompromisů, a co nejdříve.

 

Recenze

Máme už stovky spokojených zákazníků, kteří vám to rádi potvrdí.

Neváhejte se na nás obrátit.